Praleisti ir eiti į turinį

Vamos Furia Roja dublis 2

2008/06/23

Jeeeeeeeeeeeeeeee,  pagaliau ispanai įveikė savo kompleksus bei nors ir sunkiai, tačiau parklupdė makaronus:)120 minučių daužė galva gynybos mūrus, nepavyko, na bet tada reikalo ėmėsi Casillas. 

Italai sugrįžo prie katanačio, deja šį kartą nepadėjo. Tokiam futbolui Europos čempionate ne vieta. Ir Buffonas šį kartą neišgelbėjo. Tiesa ispanų kamuolio tąsymas kartais varydavo į neviltį. Trūko paskutinio perdavimo, smūgio, na ir be abejo Chielini, šis žmogelis griovė visas ispanų viltis įtupdyti kamuolį makaronų vartų kamputyje. Gerai sužaidė.

Manau Holivudas turėtų susidomėti medinuku Luka Toni. Oskaras už spektaklį “Skrajojantis medinukas arba kaip  aš moku skristi“ garantuotas:) Nors pietiečiai visi mėgėjai pasivolioti kol teisėjas mato. A maž kortelę ar pendelį išmaldaus.

Na o teisėjui reikėtų veidrodėlį padovanoti, bo bais jau dėmesio trūksta jam:) Norėjosi išlysti, parodyti, kad aikštėje ne tik futbolą žaidžia, bet ir jis juodai pasidabinęs, paraudusiais žandukais bėgioja. Nors pykti negalima, neleido aistroms įsisiautėti, suvaldė komandas.

Tikiuosi kaimynai klyksmo vidurų nakties nepalaikė bepročio staugimo, bet po antro Casillas seivo ir di Natale kamuolio paridenimo neišlaikiau. Po trijų belenkokių ketvirtfinalių nors vienas, svarbiausias pasibaigė taip kaip reikia. 

Ruseliai kažką vapaliojo apie revanšą. We'll see mažuliukai, we'll see. Košmaras Davido Villa pavidalu sugrįšta:)

No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: