Praleisti ir eiti į turinį

Miegantys vokiečiai ir panikuojanti LTV

2008/06/25

Na va ordnung ist ordnung (ar kaip tai panašiai). Pagaliau futbolo dievai nusisuko nuo turkų. Apsimiegoję ir viena koja žaidę niemcai vis tik finale. Neverti jie ten būti, ale džiaugiuosi, kad finale bent jau tiurkų nebus. Tų našarninkų nemėgstu, kodėl tai kelia antipatiją jie man (ir joks čia rasizmas, tiesiog vis dar gaila Konstantinopolio).

Vis tik reikia pripažinti (kad ir skaudama širdimi) turkai buvo kovingesni, žaidė geriau, ale bais jau nukraujavę buvo, na o be to meistriškumo trūkumas matėsi. be to klykavau, kai gavo įvartį paskutinėmis minutėmis, pagaliau paragavo savo bajerių:)

Atskira kalba apie Lehmaną. Senukas nesupranta, kad jam pensijon seniai laikas. Tokių žioplų klaidų pridaryti. Tik liežuviu jis temoka malti (tik tą ir seniau temokėjo). Ech buvo laikai kai vartuose stovėjo rūstųsis Oliveris.  Niekada nebuvau vokiečių fanas, bet dėl savo žaidimo Kahnas yra vienas iš manojo futbolo panteono dievukų.

Tikiuosi, kad kita komanda finale bus Furia roja, įrodysianti kad už nafta, dujas staigiai Europos čempionų nesulipdysi. Dar anksti. Galų gale laikas ispanams nuplauti amžinų favoritų/lūzerių vardą:)

Akmenėlis į LTV ir Meškonio daržą. Nutrūko trancliacija, nu įsijunk gi internetą paskaityk online transliaciją, džyzus, ne visi gi gali tai namuose padaryti. Imformuok bent apie įvartį, vietoj reklamų. Nesunku juk, jei kažkas žiūri reiškiasi įdomu.

Ale ne, mūsiškiai papanikavę ir ramiai suvertę kaltę kitiems “transliacija nutrūko visoje Europoje“ laukia.  

Vamos, Furia Roja!

No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: