Praleisti ir eiti į turinį

Vamos Furia Roja dublis Nr. 3

2008/06/27
Pagaliau ispanai finale. Pelnytai, užtikrintai, grakščiai. Ir dar kartą rusų meška neatsilaikė prieš ispaniškajį bulių. Dar smagiau, kad pirmą smūgį sudavė du Barcos žaidėjai. “Inžinieriaus“ Iniestos smūgiuotas kamuolys perrėžė visą rusų gynybą, o Xavi mirtinas dūris leido ispanams pajusti kraujo skonį, karuslelė pasisuko visą jėga. Grakštus ir elegantiškas Fabregas (ir jis Barcos užaugintas), Guiza, Silva………na ir nepakartojamas vienintelis Puyolis. Garbanotas, išalkęs tarsi šuo, kibo į rusų  puolėjus, žlugdėjų bandymus sukurti ką nors panašaus į pavojingą situaciją. Išdidus katalonas tarsi uola sugėrė bet kokias rusų mintis apie prasiveržimą per jo teritoriją, jo centrą. Ech….gražu.

7-1 …. toks dviejų runtynių bendras rezultatas. Rusų pažadėtas kerštas, pagyros buvo sugrūstos jiems atgal.  Užtildyti pasipūtę rusų politikai ir sirgaliai. Rusai dar kartą užlipo ant to paties grėblio. Ispanams jie nesugebėjo nieko priešpastatyti .Per visas rungtynes tik vieną vienintelį kartą rusų žaidėjai sugebjo pataikyti į Casillas ginamus vartus. Su tokiu rezultatu apie pergalę jiems tik pasvajoti. Užtikrintai sudaužę olandus, rusai nebeturėjo galimybių. Dar ne laikas jiems. Vis tik reikia pripažinti, ši mūsų neramių kaimynų rinktinė demonstarvo gražų žaidimą. Tačiau per trumpą laiką net su naftos milijonais talento nesukursi. Po keleto metų rusai bus galinga jėga, tačiau ųiandien trumfuoja Furia Roja.

Tikiu kad šis čempionatas pagaliau nuplaus amžinųjų favoritų vardą, kad iberų palikuonys pagaliau gers pergalės šampaną. Vamos Furia Roja! Sekmadienį………….

No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: