Praleisti ir eiti į turinį

Apie savaitgalio trupinius…

2009/10/12

Šiais laikais ką nors pasilikti tik sau, kad to nežinotų kasdien supantys žmonės yra be galo sunku. Veidaknygės, blog‘ai ir kita bekraštėje skaitmeninėje terpėje pasklidusi informacija prieinama bet kam, mokančiam ieškoti. Tačiau kartais paprasti susitikimai kur nors viešoje erdvėje tarsi atimą tą asmenišką gyvenimo dalelę, kurią galbūt norėjai pasilikti tik sau ir artimiems žmonėms. Sako maža ta mūsų šalis… ir labai jau daug joje mėgstančių nagrinėtis svetimus gyvenimus… turbūt savi nuobodūs.

Kaip dideliam Coffee Inn siūlomos Caramel Macchiato mėgėjui (o dar tie jaukūs knygomis apsupti minkštasuoliai 🙂 ), nusprendžiau išbandyti ir Vero Cafe analogą. Nemanau, kad suteiksiu dar vieną šansą. Ne tas skonis ir tiek. Gal pripratęs prie kitokio, prie tos išpaišytos karamelės ant putų. O dar ir naujas cheesecake‘as Coffee Inn‘e atsirado, karamelinis su riešutais. Bais jau saulelei patinka 🙂

Dar nustebino Argentina, tiksliau jos futbolo rinktinės žaidimas. Vos išstenėta pergalė prieš Peru. Mano galva Diego Armando Maradona aikštėje buvo dievukas, žibėjęs ne tik nepakartojamu šokiu su kamuoliu, bet ir „Dievo ranka“, tačiau visur kitur kol kas tik didelis fail (ir narkotikai, ir Fidelis, ir šaudymai į žurnalistus). Argentiną prisimenu tokią, kokia ji buvo 2006 m. rungtynėse su serbais. Tuos melejoną nuostabių perdavimų, nepakarojamus kamuolio burtus. Bet ne šį, tik individualiais veiksmais paremtą žaidimą. Galėtų Diego ir pasitraukti, bent kokią legendą išsaugotų, nes su tokiu žaidimu pasaulio čempe lauks didelis nusivylimas. Tiesa ten dar reikia patekti.

No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: