Praleisti ir eiti į turinį

Apie greitąjį gegužį…

2010/05/29

Iš garbaus amželio „Sharp„ besiliejantis Fredžio balsas, už lango besišypsanti saulė ir užtinusi gerklė ne pats geriausias derinys savaitgaliui. Kita vertus, tai galimybė pailsėti, nuo pasiutusiu greičiu prabėgusio gegužio. Pasitikti vasarą.

O po langais pilkšvai-rudame „pasate“ viena moteriškaitė laiko kates. Pilna įvairių skudurų mašina, tarnauja tarsi namai ne vienai katei. Su praviru langu ir atitinkamais intervalais užsukančia su maisteliu ir vandeniu šeimininke. Tokių dalykų buvau dar nematęs. Ir beje, tas „pasatas“ dar ir išvažiuoja kartais. Su visomis įnamėmis. „Vaizdzialis“ tikrai neblogas. Keisti kartais tie gyvūnų „mylėtojai“.

Atriedanti vasara kaip tik ruošias paspirti „Jabulani“. Ten toli už horizonto, už begalės kilometrų 32 rinktinės ruošiasi rimtam išbandymui. Kas taikos į auksą, kas tiesiog nori kuo ilgiau išlikti, o kas nelikti paskutiniai. Skirtingi tikslai, bet kova bus kaip visad įnirtinga. Pasaulio futbolo čempionatas. Lauktas ketverius metus jis ir vėl tuoj bus čia.  Tikiuos Furia roja pagaliau pakels išsvajotą taurę.

O iki tol vėl lėks dienos, nešdamos savus rūpesčius ir išbandymus … viltį ir galimybės…

Fredis užtraukia apie draugus, po to persijungia į rapsodiją ir dar prideda, kad jo niekas nesustabdys. Tiesa, štai jau ne vieną dešimtmetį jo balsas sklando po visą pasaulį.

O dar ir pasibaigęs „Lost“ nuteikė svajingai… išėjo ir paliko begalę klausimų į kuriuos kiekvienas randame savus atsakymus. Imi ir pagalvoji, kodėl taip dažnai nemokame pasidžiaugti mažais laimėjimais, o pasirenkame liūdesį dėl nepasiektų didžiulių svajonių. Jos juk nepabėgs, jas dar pasieksim.

No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: