Praleisti ir eiti į turinį

Apie lengvabūdę…

2012/06/01

Niūrus dangus pažymėjo vasaros pradžią. Jis tarsi nemažos dalies tautiečių atspindys. Paniuręs, neaiškios spalvos ir lietumi ašarojantis. Tarsi amžini jokeriai, tik žemyn nuleistais lūpų kampučiais.

Ir kai saulė vėl prisimins vasarą, kai lietus išdžius, jie vis dar liks tais nuleistais kampučiais, paskendę tikruose ar išsigalvotuose rūpesčiuose.

Tik vasara nelauks. Ji visada trumpa, tik spėji įkvėpti jos aromato ir jau baigias. Lengvabūdė lekia tolyn. Pasiruošę mes, gersim kiekvieną akimirką. Mėgausimės ir kvailiosim, juk ji tokia lengvabūdė. Pažers braškių, švenčių, šilumos ir atostogų. Ir saulės nuspalvintais kvapais vilios iš darbo. Kvies mesti darbą ir lėkti iš paskos, basomis, kaip tiems dar pasaulį tyrinėjantiems ėriukams, laigyti po paežeres. Ir laigysim. Lėksim pievom ir klanais, jūrų aromatais svaiginsimės, jauną vyną ragausim.

Juk kažkodėl vaikystę atsimenam kaip amžiną vasarą, kai tarsi nuolat buvo šilta, nuolat švietė saulė ir draugai buvo šalia. Ir tik tamsai įsliūkinus kieman, krykštavimai ir kamuolio bumbsėjimas nutildavo… iki ryto.

O kol kas laukia futbolas. Tas aukščiausio lygio, kur rimti vyrai aiškinas, kas gi Senajame žemyne geriausias. Vėl Furia Roja su 7 barsukais įrodinės savo viršenybę. Galgi pavyks.

Na bet laikas pakuotis, tulpių šalis trumpam kviečia 🙂             

No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: