Praleisti ir eiti į turinį

Apie degančius kaimynų stogus…

2012/06/18
tags:

Lenkai ir rusai tėškėsi veideliais į nuo liūties permirkusią veją, akimirkai pripildydami džiaugsmo. Graikai gi kyštelėję koją apie finalą kliedėjusiems „matuškos“ sūnums tą džiaugsmą padvigubino. Nes juk futbolas tai karo išraiška šiuolaikiniame pasaulyje. Tik be ginklų ir žuvusių. Dažniausiai, jei neįsimaišo puspročiai. Abiejų mūsų kaimynių fanai pasirodė būtent tokie – puspročiai, lupantys vienas kitą.

O aš, tikras lietuvis, džiaugiaus degančiais stogais, kaimynų stogais. Ir nė akimirkai nesigėdiju. Istorija, politika ir futbolas susipynę. Gaila? Galbūt. Bet jau seniai išbluko pigi sovietinė propaganda „O sporte – tu taika“. Futbolas – kova. Ir ši kova turi savo taisykles, strategijas ir taktikas. Ir graikai tai pademonstravo, dantimis kabindamiesi į kiekvieną kamuolį, naudodamiesi tuom ką turi ir nesvaičiodami apie išskirtinumus.  Tikiuos jų pergalė suteikė bent trumpą atokvėpį ant lyno virš beprotiškos prarajos balansuojančiai tautai.

To paties ko gero laukia ir ispanai. Mažo atokvėpio, nuspalvinto „Furia Roja“ įvarčiais ir pergalėmis. Tikiuos barsukų vedama „Furia“ ir vėl parodys tą fantastišką nenuspėjamą, aistra alsuojantį futbolą. Toks, koks prieš keturis metus padovanojo čempionų taurę.

 

No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: