Praleisti ir eiti į turinį

Apie cinamono maišelį ir metus…

2012/12/31
tags:

Jei nori pakratyti cinamono maišelį – įsitikink, kad jis neprakirptas 🙂 ir vaikštai kvepėdamas cinamonu. Geras kvapas. Kaip ir dar prieš keletą savaičių nuostabiojoje Eladoje išspaustas alyvų aliejus. Apšlakstai fetą, apibarstyta raudonėliu iš to paties krašto, atsiplėši vos vos šiltos duonos ir užgeri pušų sakų vynu. Mažmožis, bet taip skanu. Kad ir kiti metai būtų tokie skanūs.

Ir jei metams baigiantis, sako, kad tavęs buvo daug, tai gerai. Gera pažvelgti atgal ir matyti svajones virtusias saulėtais prisiminimais. Gera ir vėl svajoti. Kad kiti metai butų dar geresni. Nes kur daugiau eiti jei ne pirmyn.

Tik vakar prasiautė Goranas. Tobulas koncertams metams užbaigti, išsitaškyti su muzika, išprakaituoti visus šventinius tingulius ir snaudulius. Išrėkti besibaigiantiems „Ciao bella“. Kad kiti metai būt tokie geri, kaip tas koncertas.

O kai dangų sudraskys spalvų liepsnos savo taurę ištuštinsiu už laiką, kad jo visad pakaktų – nuostabiems atradimams, kokie laukė senoje Eladoje, lėkimui paskui svajones, betiksliam fantazavimui ir sekiojimui paskui raides knygose, smagiems susitikimams ir saldiems netikėtumams. Kad būtų geriau nei buvo 🙂

No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: