Praleisti ir eiti į turinį

Apie rudeninį kadrilį…

2013/10/21

Pūstelėjus vėjui mašina paniro tarp geltonų snaigių, palikusių plinkančias medžių šakas. Kaip ir tos tikrosios, šios snaigės lėtai besisukdamos pleveno pageltusių debesų fone, tolumoje leidosi saulė. Debesų užstota, bet nenuslopinta. Galinio vaizdo veidrodis tuo tarpu transliavo tų pačių rudeninių lapų kadrilį, paskubintą automobilio sukeltais vėjo sūkuriais. Taip ir norėjos sustoti kažkur šalikelėj, pasižiūrėti kiek gi jie dar suksis.

Kažkodėl pirma mintis buvo, tai kaip kokio holivudinio filmo pabaiga – važiuoji į saulėlydžio nuspalvintus debesis, barstomas sningančiais lapais. Tik muzika sklaidė tolimojo Holivudo įtaką, nes Cepelinų Dazed and Confused kažin ar pati tinkamiausia tokiam vaizdui. Nebent tai būtų Lyncho kūrinys. Pamenu Florencijoj matėm paveikslą, kuriam pavaizduotas žmogų, išgirdęs Dazed and Confused. Kabėjo slėpdamas savas paslaptis kažkur Uffizi galerijoje, kol neužsukom mes. Greitai atpažinom 🙂

Na, o grįžtant tuo pačiu keliu sutikau pūstažandį mėnulį. Staiga išnirusį tarp miškelių visa savo pilnaties didybe, virš jau nujuodusio miško. Kabėjo jis bežadis ir atsipūtęs. Gal netgi tas pats, prieš mėnesį užmatytas virš Romos. Toks pat abuojas ir nekalbus.

2 Komentaras leave one →
  1. 2013/10/23 13:57

    Labai patinka tos trumputės apybraižos.

  2. 2013/10/23 14:42

    dėkui 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: